KARDIOMONITOR - KARDIOMONITORY -  ELMEDICA - KARDIOMONITOR CENA - KARDIOMONITOR TANIO

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Aparatura Medyczna

Nasza Firma ELMEDICA zajmuje się sprzedażą sprzętu i aparatury medycznej. Istniejemy na rynku od 10 lat dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej stramy się aby nasze produkty spełniały oczekiwania pod kątem parametrowym, jakościowym i cenowym. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów, zapoznaj się z naszą stroną internetową.
 

Aparatura Medyczna

  
Posiadamy w sprzedaży następującą aparaturę medyczną taką jak: aparaty ekg, aparaty ktg, spirometry, ssaki medyczne, holtery ciśniejia, holtery ekg, kardiomonitory itp. Zachęcamy również do poznania naszego sprzętu medycznego.
Konserwacja to kluczowy temat w zarządzaniu cyklem życia sprzętu medycznego. Konserwacja oparta na dowodach polega na ciągłym monitorowaniu wydajności sprzętu, począwszy od dowodów - aktualnego stanu w zakresie historii awarii - i na poprawę jego skuteczności poprzez wprowadzanie wymaganych zmian. Ten proces jest bardzo ważny dla optymalizacji wykorzystania i alokacji dostępnych zasobów przez działy inżynierii klinicznej. Konserwacja sprzętu medycznego składa się z dwóch podstawowych czynności: konserwacji planowej i konserwacji naprawczej. Oba są potrzebne do zarządzania całym zestawem sprzętu medycznego w szpitalu. Ponieważ klasyfikacja zleceń serwisowych ujawnia konkretne kwestie związane z częstymi problemami i awariami, Do klasyfikacji zleceń naprawczych i planowych prac konserwacyjnych w Careggi University Hospital (Florencja, Włochy) zastosowano określone kody. W tym badaniu zaproponowano również nowy zestaw kluczowych wskaźników wydajności do oceny wydajności konserwacji sprzętu medycznego. Celem tych badań jest połączenie tych dwóch metod opartych na dowodach w celu oceny każdego aspektu procesu konserwacji i zapewnienie obiektywnego i znormalizowanego podejścia, które będzie wspierać i ulepszać działania inżynierii klinicznej. Wychodząc od dowodów (tj. Awarii), wyniki pokazują, że połączenie tych dwóch metod może zapewnić okresową analizę krzyżową wydajności utrzymania, która wskazuje najbardziej odpowiednie procedury. Zaproponowano również nowy zestaw kluczowych wskaźników wydajności do oceny wydajności konserwacji sprzętu medycznego. Celem tych badań jest połączenie tych dwóch metod opartych na dowodach w celu oceny każdego aspektu procesu konserwacji i zapewnienie obiektywnego i znormalizowanego podejścia, które będzie wspierać i ulepszać działania inżynierii klinicznej.